نماد اعتماد الکترونيک
فروشگاه اینترنتی طه - نحوه استفاده از کارت های تخفیف فروشگاه

فروشگاه اینترنتی طه

نحوه استفاده از کارت های تخفیف فروشگاه

با سلام

در راستای ارایه خدمات بهتر و بیشتر به مشتریان وفادار و عزیز فروشگاه تصمیم به راه اندازی سیستم کارت تخفیف نمودیم.در این سیستم شما به دو روش می توانید کارت تخفیف را بدست آورید که در زیر به معرفی و توضیح هر بخش می پردازیم :

 

۱- بدست آوردن کارت های تخفیف فروشگاه از طریق خرید در زمان جشنواره های اعلام شده :

در این روش شما به نسبت مبلغ خریدی که از فروشگاه ما در زمان جشنواره انجام میدهید کارت تخفیف ۲۰۰۰تومانی،۳۰۰۰تومانی،۶۰۰۰ تومانی و ۱۰۰۰۰ تومانی دریافت می کنید که می توانید آن را در خرید بعدیتان استفاده کنید.

نکته :

  • در این روش امکان جمع آوری چندین کارت در خرید های مختلف و ارایه آن بصورت یکجا برای دریافت تخفیف بیشتر وجود دارد.
  • کارت ها را حتی پس از مصرف در مکانی امن نگهداری کنید زیرا در آینده ای نزدیک با ارایه کارت ها نیز تخفیفاتی در نظر گرفته خواهد شد.

 

۲- بدست آوردن کارت از طریق سامانه خرید آنلاین کارت های تخفیف فروشگاه :

در این روش شما با مراجعه به بخش خرید آنلاین فروشگاه ( برای ورود کلیک کنید ) ، انتخاب کارت تخفیف مورد نظر از بین کارت های موجود و خرید آنلاین یکی از آنها کد تخفیف را دریافت کرده و می توایند در خریدی که از فروشگاه انجام می دهید با ارایه آن تخفیف را در فاکتور خود لحاظ کنید.

نکته :

  • در این روش جهت ثبت شماره کارت به نام شما و جلوگیری از بروز مشکل و تقلب در سیستم پس از دریافت شماره کارت نام و نام خانوادگی خود به همراه سریال کارت را به سامانه پیامکی ۵۰۰۰۲۶۴۴۳۵ ارسال کنید تا سریال به نام خودتان در سیستم ثبت شود.

 

نکات کلی  :

  • لطفاً توجه داشته باشید کارت های خریداری شده یا دریافتی از فروشگاه ما قابل استفاده در صفحه ثبت سفارش نیستند! تمامی سفارشاتی که در فروشگاه ثبت می شوند به جهت تاییدیه ارسال، از طریق بخش فروش با خریدار تماس گرفته خواهد شد، در آن زمان در صورت داشتن کارت تخفیف به کارشناس ما اطلاع دهید و کد(های) تخفیفی که دارید را به کارشناس ارایه دهید تا با بررسی ، تایید صحت و باطل کردن آن تخفیف مربوطه را در فاکتور شما بصورت دستی اعمال کند.
  • در صورتی که مبلغ فاکتور از ارزش کلی تخفیف(های) شما کمتر بود شما می توانید مابقی کوپن را طلبکار باشید ، کارشناس فروش آن را در دیتابیس ثبت می کند و در خرید بعدی خود از مابقی آن استفاده نمایید.

در صورتی که هر گونه سوال و یا موردی وجود داشت از طریق پشتیبانی آنلاین یا "بخش تماس با ما"  با ما در میان بگذارید تا به آن رسیدگی شود.