MOSSBERG 500

تفنگ MOSSBERG 500 Tactical Persuader یک تفنگ تاکتیکال پومپ-اکشن (Pump-Action) است که توسط شرکت Mossberg تولید می‌شود. این تفنگ معمولاً برای استفاده در مواقع دفاعی و تاکتیکال طراحی شده است و ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که آن را برای این نوع کاربری مورد توجه قرار می‌دهد. در ادامه به برخی از ویژگی‌ها و مشخصات اصلی تفنگ MOSSBERG 500 Tactical Persuader اشاره می‌کنیم:

  1. کالیبر: این تفنگ معمولاً برای استفاده از شلیک‌های 12 گیج طراحی شده است. کالیبر 12 گیج بسیار رایج در تفنگ‌های شات‌گان است و برای مصارف متنوعی مناسب است.
  2. سیستم شلیک: MOSSBERG 500 Tactical Persuader یک تفنگ پومپ-اکشن است، به این معنا که برای شلیک مجدد نیاز به دستیابی به دستگاه پومپ دارد. این سیستم شلیک به این تفنگ امکان اطلاق تیر با قدرت بالا و قابلیت انتخابی در سریع‌ترین زمان ممکن را می‌دهد.
  3. ظرفیت خزنه: معمولاً MOSSBERG 500 Tactical Persuader با خزنه‌های با ظرفیت‌های مختلفی تولید می‌شود. ظرفیت ممکن است از 4 تیر تا 8 تیر تغییر کند، بسته به مدل و ساختار خزنه.
  4. ظاهر و طراحی: این تفنگ دارای طراحی ساده و قدرتمندی است. دارای دسته چشمی (pistol grip) یا دسته چوبی می‌باشد که به انتخاب شماست. همچنین، اکثر مدل‌های این تفنگ دارای ریل‌های پیکاتینی برای نصب اکسسوری‌های تاکتیکال مانند چراغ قوه و شلیک‌گر هستند.
  5. استفاده تاکتیکال: MOSSBERG 500 Tactical Persuader به عنوان یک تفنگ تاکتیکال برای استفاده در مواقع دفاعی، تیراندازی تاکتیکال، و افرادی که نیاز به یک تفنگ قدرتمند برای ماموریت‌های خاص دارند، مناسب است.
  6. استفاده دفاعی: از این تفنگ به عنوان یک اسلحه دفاعی برای محافظت از خانه یا ممتلکات در مواجهه با تهدیدهای امنیتی استفاده می‌شود.

منتشر شده

در

توسط

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *